• کوینر، تالارگفتمان تخصصی حوزه بلاکچین و کریپتو ها، مهمترین نوآوری حوزه اقتصاد می باشد.

اگر شما هم از علاقه مندان به دیجیتال کارنسی ها هستید، همین حالا عضو شوید.

والت مناسب برای EOS

AM9T1

عضو جدید
سلام
دوستان کسی والت خوبی برای ارز EOS میشناسه ؟ ترجیحا bitcoin و neo رو هم قبول کنه

طبق محتوای سایت رسمی کوین EOS، فعلا فقط دو والت زیر برای نگهداری این کوین پیشنهاد شده:
  1. MetaMask - Chrome browser addon
  2. MyEtherWallet
البته پیشنهاد میکنم، با توجه به تغییراتی که تولیدکنندگان این کوین بر روی بلاکچین این کوین در حال انجام هستند و الزام به ثبت و درخواست توکن ERC20 جدید با استفاده با پرایویت کی فعلی و مسایل فنی پیرامون آن تا ۱ ماه ژون، موجودی خود را تا قبل از ۳۱ ماه می ۲۰۱۸، یعنی حدود ۳ روز دیگر به صرافی بایننس انتقال دهید. و تا انجام کامل تغییرات، آن را در همان صرافی نگه دارید و بعد برای نگه داری طولانی مدت از یکی از والت های گفته شده استفاده کنید.

AM9T1

عضو جدید
طبق محتوای سایت رسمی کوین EOS، فعلا فقط دو والت زیر برای نگهداری این کوین پیشنهاد شده:
  1. MetaMask - Chrome browser addon
  2. MyEtherWallet
البته پیشنهاد میکنم، با توجه به تغییراتی که تولیدکنندگان این کوین بر روی بلاکچین این کوین در حال انجام هستند و الزام به ثبت و درخواست توکن ERC20 جدید با استفاده با پرایویت کی فعلی و مسایل فنی پیرامون آن تا ۱ ماه ژون، موجودی خود را تا قبل از ۳۱ ماه می ۲۰۱۸، یعنی حدود ۳ روز دیگر به صرافی بایننس انتقال دهید. و تا انجام کامل تغییرات، آن را در همان صرافی نگه دارید و بعد برای نگه داری طولانی مدت از یکی از والت های گفته شده استفاده کنید.
مرسی آقا احسان من همین کارو کردم البته عده ای می گفتن بهتر اینه که به والتی مثل exodus انتقال بدم و خودم رجیستر کنم توکن هارو ولی از اونجایی که سایت بایننس گفته خودش این کارو انجام میده فکر کنم بهتر هست که تو بایننس نگهش دارم، تنها چیزی که یکم نگرانم می کرد این بود که شما تو پستی گفته بودی توکن های خودتون رو توی اکسچنج ها نگهداری نکنید.

البته که نباید مبالغ بالا را در صرافی ها برای دراز مدت نگهداری نمود و برای کم کردن ریسک فقط باید مبلغی که با آن به ترید می پردازید را در اکسچنج ها نگهداری کنیم، ولی به هر حال چاره ای جز استفاده از بعضی خدمات سرویس دهندگان آنلاین وجود ندارد چون احتمالا ریسک نقل و انتقالات کوین EOS برای یک کاربر غیر حرفه ای بیشتر از ریسک نگهداری در یک صرافی آنلاین می باشد، پس احتمالا در این مواقع ریسک استفاده از آن ها را باید پذیرفت.

ضمنا توجه داشته باشید که اخیرا بندی به قوانین صرافی بایننس اضافه شده که استفاده از خدمات این صرافی برای کشورهایی که سازمان ملل آن ها را تحریم کرده ممنوع شده. پس عاقلانه این می باشد که به محض اینکه کارتان با این صرافی انجام پذیرفت اقدام به انتقال موجودی های خود به کیف پول های امن تر نمایید.

Top Bottom