• کوینر، تالارگفتمان تخصصی حوزه بلاکچین و کریپتو ها، مهمترین نوآوری حوزه اقتصاد می باشد.

اگر شما هم از علاقه مندان به دیجیتال کارنسی ها هستید، همین حالا عضو شوید.

مشکل عدم دسترسی به wallet

nariman3116

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان مشکل من اینه که وقتی میخوام وارد کیف پولم بشم پیغام please check your email to approve this login attempt کنار صفحه ظاهر میشه که خب چیز عجیبی نیست و قبلا هم بوده ولی مشکل اینجاس که جدیدا دیگه هیچ ایمیلی از طرف بلاکچین بدستم نمیرسه که از طریق لینکش وارد والت خودم بشم در حالیکه قبلا مشکلی نبود و خیلی راحت وارد میشدم ، لطفا اگه کسی از دوستان راه چاره رو میدونه راهنمایی کنه
ممنون

احتمالا یکی از دو مورد زیر باعث مشکل نرسیدن ایمیل می باشد:
  1. ایمیل ارسالی از سوی ایمیل سرور شما، هرزنامه یا همان اسپم شناخته شده و به صورت اتوماتیک به پوشه اسپم یا جانک رفته. در این حالت بهتر است که در مواقعی که منتظر یک ایمیل هستیم، این پوشه را هم بررسی نماییم.
  2. ایمیل سرور و یا سرور های رووت کننده میانی دچار مشکل شده اند و ایمیل با تاخیر زیادی بدست شما خواهد رسید یا کلا دراپ شده، که بهتر است که با فواصل بیش از ۶ ساعت اقدام به تلاس مجدد نمایید.

nariman3116

عضو جدید
ممنون از جوابتون ولی من اسپم که سهله تمام سوراخ و سمبه های ایمیل رو گشتم و چیزی نمیاد و جالبه که این مشکل رو فقط با سایت بلاکچین دارم و نه هیچ سایت دیگه ای

Top Bottom