• کوینر، تالارگفتمان تخصصی حوزه بلاکچین و کریپتو ها، مهمترین نوآوری حوزه اقتصاد می باشد.

اگر شما هم از علاقه مندان به دیجیتال کارنسی ها هستید، همین حالا عضو شوید.

فراموشی رمز دوم کیف پول بلاکچین دات اینفو

Hnsr73

عضو جدید
سلام یه مشکل خیلی هاد واسم پیش اومده و تمام امیدم به شماست که راهنمایی کنین منو
من رمز دومم رو توی کیف پول بلاک چین فراموش کردم و متاسفانه امکان بازیابی این رمز هم نیست .
لطفا اگه کاری میشه کرد راهنماییم کنید
خیلی ممنون

رمز دوم در سایت بلاکچین دات اینفو برای ارسال بیتکوین به یک آدرس دیگه استفاده میشه، تا اونجایی که من میدونم هیچ راهی برای بازیابی یا ریست رمز دوم در داخل این سایت وجود نداره.

اگر رمز دوم را تغییر نداده اید، میتونید از 12 کلمه ریکاوری (mnemonic) که در اول کار به شما میده، برای بازگرداندن و نمایش موجودی بیتکوین در خود این سایت یا هر والت نرم افزار استاندارد دیگری که BIP39 را ساپورت میکند استفاده کنید، متاسفانه هنگام تغییر رمز دوم، سایت بلاکچین دات اینفو توضیحات دقیق و شفافی نداده و تصور استفاده کنندگان اینه که با کلمات اول میشه والت رو ریکاور و استفاده کرد، ولی اگر شما رمز دوم را تغییر دهید، یک سری کلمات mnemonic دیگه نیز که با اولین سری کاملا متفاوت می باشد ایجاد میگردد که برای بازگرداندن رمز دوم می باشد، که باید از آن ها نیز بک آپ تهیه شود. اگر بخشی از این کلمات را بخاطر دارید ممکنه این ابزار به کارتون بیاد.

اگر رمز دوم را تغییر نداده اید، با آن 12 کلمه ریکاوری که هنگام ایجاد حساب به شما داده، یکبار دیگر میتونید در این آدرس حسابتان را ریستور کنید، البته به غیر از خود سایت بلاکچین دات اینفو، امکان بازگرداندن حساب با 12 کلمه ریکاوری در والت های دیگر نیز وجود دارد که در این لینک کاملا توضیح داده شده. پس از بازگرداندن والت با این 12 کلمه ریکاوری، می توانید مجددا از حسابتان استفاده کنید.

به هر صورت، اگر رمز دوم را تغییر داده باشید، متاسفانه تا اونجایی که من تحقیق کردم هیچ راهی به جز به یادآوری رمز دوم یا mnemonic مربوط به رمز دوم برای شما وجود ندارد. دقیقا این یکی از ده ها دلایلی می باشد که نشان می دهد قبل از ورود به این بازار باید تحقیقاتی کامل و جامعی نمود تا ریسک بسیار بالای این بازار در همه ابعاد را کمتر نمود. توصیه میکنم یکبار دیگر مطلب نحوه انتخاب بهترین والت برای ارزهای دیجیتال را مطالعه فرمائید، تا اگر باز هم خواستید در این بازار فعالیت کنید، ریسک را کمتر کرده باشید.

Hnsr73

عضو جدید
ممنون احسان جان
پس یعنی رسما دهنم سرویس شده دیگه
اندک امیدی هم نیست بجز بیاد اوردن رمز دوم؟؟

Hnsr73

عضو جدید
بلاکچین اینفو ایمیلی داره واسه پاسخگویی ؟
یکی این ایمیل رو داده داده و گفت بهشون پیام بده واسه ریکاوری blockchaini99@gmail.com
بهش پیام دادم نوشته به ادرسمون بیتکویین ارسال کنید تا ریکاوریش کنیم
تابلو میخواد کلاهبرداری کنه نه ؟؟؟؟

واقعا شما فکر می کنید که بلاکچین دات اینفو برای ساپورت از جیمیل استفاده میکنه؟!!!

دیگه از این تابلو تر نمیشه کلاهبرداری کرد، احتمالا فرض کردن شما خیلی خیلی تازه کار هستید و بدجوری نگران این هستید که بیتکوینتون رو آزاد کنید و این نگرانی کلا جلوی فکر کردن شما رو گرفته! و خیلی ساده میتونن ازتون بیتکوین و گرفته و دیگه جوابتون رو ندن.

Hnsr73

عضو جدید
بلاخره خدارو شکر درست شد
با استفاده از ۱۲ کلمه ای که واسه ریکاوری گرفته بودم پسوردم رو ریکاوری کردم بعد از ورود به والتم وقتی رفتم توی تنظیماتش رمز دوم هم غیر فعال شده بود .

2milad

عضو جدید
سلام
میگم منم رمز دوما فراموش کردم.اصلا یادم نمیاد که فعالش کرده باشم.از اون 12 کلمه هم فقط 4 تاشو دارم امیدی هست به برگردوندنه حسابم؟اون ابزاره که بالا زدین روش کارش چجوریه؟

Hnsr73

عضو جدید
سلام
میگم منم رمز دوما فراموش کردم.اصلا یادم نمیاد که فعالش کرده باشم.از اون 12 کلمه هم فقط 4 تاشو دارم امیدی هست به برگردوندنه حسابم؟اون ابزاره که بالا زدین روش کارش چجوریه؟
از تو تنظیمات میتونید دوباره اون ۱۲ کلمه ریکاوری رو بگیرین
بعد با استفاده از اون ۱۲ کلمه رمز ورودتون رو ریکاوری کنید بعد از ریکاوری ؛ رمز دوم بصورت خودکار غیر فعال میشه

2milad

عضو جدید
از تو تنظیمات میتونید دوباره اون ۱۲ کلمه ریکاوری رو بگیرین
بعد با استفاده از اون ۱۲ کلمه رمز ورودتون رو ریکاوری کنید بعد از ریکاوری ؛ رمز دوم بصورت خودکار غیر فعال میشه
واس ثبت نام فقط 4 تاشو نوشتم ولی بقیشو ندارم. الان میشه دقیقا بگین چجوری میشه ریکاوریش کرد؟

زمان آخرین ویرایش:

2milad

عضو جدید
اول باید اون ۱۲ کلمه رو بگیرین
https://coiniran.com/blockchain-wallet-export/
اینجا اموزش داده چطوری اینکار رو انجام بدین
اینو زده بودم قبلا ولی فقط یه فایل pdf میده که جای 12 کلمه را خالی گذاشته.شما شاید واس ثبت نام 12 کلمه را نگرفته بودین که الان داده بهتون.به من دیگه نمیده کلماتو.اون ابزاره که اون بالا معرفی کرده احسان ک گفته اگه چندتاشو داشته باشی میشه بقیشو ریکاوری کرد شما بلد نیستین؟

Hnsr73

عضو جدید
بله فایل pdf رو میده که اون ۱۲ کلمه رو توش سیو کنید بعدش قسمت پایین صفحه بصورت ۴ تا ۴ تا ۱۲ کلمه رو میده بهتون . هیچ محدودیتی هم نداره میتونین هرچقدر دلتون این کار رو تکرار کنین

2milad

عضو جدید
بله فایل pdf رو میده که اون ۱۲ کلمه رو توش سیو کنید بعدش قسمت پایین صفحه بصورت ۴ تا ۴ تا ۱۲ کلمه رو میده بهتون . هیچ محدودیتی هم نداره میتونین هرچقدر دلتون این کار رو تکرار کنین
من وقتی میزنم print recovery sheet را دانلود فرم pdf را میده و دیگه هیچی نمیده بعدشم که گزینه next step را داده که اونم میزنم رمز دوم را میخواد که متاسافه مشکل همینه که ندارمش.والا موندم توش شما چی میگین.اگه مکانش هست تصویری بزارین شاید من یه جایی اشتباه میکنم.دستت درد نکنه

Hnsr73

عضو جدید
من وقتی میزنم print recovery sheet را دانلود فرم pdf را میده و دیگه هیچی نمیده بعدشم که گزینه next step را داده که اونم میزنم رمز دوم را میخواد که متاسافه مشکل همینه که ندارمش.والا موندم توش شما چی میگین.اگه مکانش هست تصویری بزارین شاید من یه جایی اشتباه میکنم.دستت درد نکنه
نه داداش اشتباه نکردین من از قبل ۱۲ کلمه رو گرفته بودم بعد رمز دوم رو فعال کردم .
فکر نکنم دیگه هیچ راهی بجز به یاد اوردن رمز دوم باشه .
امیدوارم سرمایه زیادی رو از دست نداده باشین

MyCoin123

عضو جدید
بلاکچین اینفو ایمیلی داره واسه پاسخگویی ؟
یکی این ایمیل رو داده داده و گفت بهشون پیام بده واسه ریکاوری blockchaini99@gmail.com
بهش پیام دادم نوشته به ادرسمون بیتکویین ارسال کنید تا ریکاوریش کنیم
تابلو میخواد کلاهبرداری کنه نه ؟؟؟؟
با درود و احترام خدمت شما؛
اون شخصی که اون آدرس جیمیل برای شما ارسال کرده و ادعا کرده که آدرس ایمیل پشتیبانی کیف پول blockchain.info هست، کاملا مشخصه یا خود اون شخصی که این آدرس و به شما داده، کلاهبردار بوده و یا خودش از فرد پشت پرده این آدرس ایمیل ضرر دیده و خواسته شما رو هم تو ضرر بندازه.
مسیر صحیح واحد پشتیبانی سایت blockchain.info آدرس زیر است:
https://support.blockchain.com/hc/en-us/requests/new
موفق و موید باشید ...

digitarz

عضو جدید
در خصوص بخاطر سپردن پسورد هاتون
چنانچه راهکاری عملی نظیر استفاده از 12 کلمه و موارد دیگر برای شما نتیجه بخش نبود و عملا دیگه راهی برای بازیابی پسوردهاتون وجود نداشت، به بنده برای بازیابی پسوردهاتون از طریق سفر به بخش بایگانی ذهن شما می تونید به بنده در تلگرام از طریق آی دی زیر پیام دهید. @shoghlsaz

البته در مورد همه شما نتیجه بخش نخواهد بود اما توی وضعیتی که امید شما 0% شده باشد، می تونید با استفاده از این روش بنده تا 50% امیدوار باشید که به گنجینه های دفن شده در دنیای دیتاها امیدوار باشید. البته این مسائل هزینه خاص خودش رو داره .

2milad

عضو جدید
سلام
نحوه وارد کردن 12 کلمه برای بازیابی چجوریه پشت سر هم باید نوشته بشه یا با فاصله خواهشا توضیح بدید

Top Bottom