• کوینر، تالارگفتمان تخصصی حوزه بلاکچین و کریپتو ها، مهمترین نوآوری حوزه اقتصاد می باشد.

اگر شما هم از علاقه مندان به دیجیتال کارنسی ها هستید، همین حالا عضو شوید.

سلام میشه با کامپیوتر خانگی بیت کوین استخراج کرد؟

محمدرسا

عضو جدید
سلام میشه با کامپیوتر خانگی بیت کوین استخراج کرد؟ اگر باتبدیل کارت گرافیک اکسترنال ۳ تا کارت هر کدوم با hash 30mh/s نصب کنم ماهی چقدر میشه استخراج کرد؟

erfaniranmehr

عضو جدید
ضمن سلام و عرض ادب؛

در ابتدا اجازه بدید سوالتونو به دو بخش دسته بندی کنم، در مورد اینکه سوال فرمودین "میشه با کامپیوتر خانگی بیت کوین استخراج کرد؟" در جواب باید عرض کنم بله.
اما اینکه به چه کیفیتی و آیا سودآور هست یا خیر جای بحث داره که از نظر بنده متأسفانه ماین با کامپیوتر زحمت زیاد و بهره وری ناچیز داره و فقط بعنوان کسب تجربه و دانش در این زمینه پیشنهادش میکنم، نه بعنوان حرفه یا به نیّت کسب درآمد.

در مورد بخش دوّم سوالتون بهتره مدل کارت گرافیکتونو از سایت هایی همچون www.miningchamp.com پیدا کنید و ببینید کدوم الگوریتم برای سخت افزاری که شما مدّ نظرتونه بهینه تره. سپس با توجه به الگوریتم مزبور؛ رمزارزی که مایل هستین استخراج بفرمائین گزینش نموده، و بعد از نرم افزارهای استخراجی که با سرچ میتونین پیداشون کنین همچون cryptex و minergate استفاده کنید. سایت هایی هم مثل www.cryptocompare.com و یا www.whattomine.com یا www.nicehash.com اطلاعاتی همچون مقدار تقریبی مبلغی که در فواصل زمانی مختلف میتونین به دست بیارین در اختیارتون میذاره.
ضمناً برای مشاهده لیست رمزارزهای موجود و الگوریتم هاشون میتونین از سایت هایی مثل www.coinmarketcap.com بهره ببرید.

شما میتونین با یه سرچ ساده در گوگل بهترین منابع رو برای کاری که میخواین در اون زمان و انرژی صرف کنید به دست بیارید.

همچنین اگر نیاز به راهنمایی بیشتر داشتید بنده هر شب از ساعت 22 الی 24 در شبکه های اجتماعی توئیتر و اینستاگرام با شناسه کاربری @erfaniranmehr و یا تماس تلفنی با شماره 09120314481 جهت مشاوره حقوقی و اقتصادی رایگان اطلاعاتی که دارمو در اختیار علاقه مندان قرار میدم.

توسط موضوعات مرتبط با این گفتگو تالار پاسخ ها زمان
A سوالات شما از بیتکوین 1

موضوعات مرتبط با این گفتگو

Top Bottom