• کوینر، تالارگفتمان تخصصی حوزه بلاکچین و کریپتو ها، مهمترین نوآوری حوزه اقتصاد می باشد.

اگر شما هم از علاقه مندان به دیجیتال کارنسی ها هستید، همین حالا عضو شوید.

خرید ماینر

Arash.kiarasi

عضو جدید
با سلام بنده حدود سیصد میلیون سرمایه دارم.قصد خرید دو دستگاه ایمرژن جن2 رو دارم.که به نظر دستگاه فوق العاده ای میاد.من حاضرم برای مشاوره کامل پول مشاوره هم بپردازم.اما می خوام بدونم اصولا گذاشتن همه تخم مرغ هام داخل این سبد توجیح منطقی داره یا نه؟!

erfaniranmehr

عضو جدید
اجازه بفرمائید سوالتونو به دو بخش تقسیم کنم و راحت تر پاسخ بدم؛

اصولاً ورود سرمایه ای که در بانک ها، کارگزاری ها و بنگاه های اقتصادی داخلی میتونن حداقل سودی عاید سرمایه گذار نمایند، در بازار رمزارزها کار درستیست؟ از نظر من قطعاً همینطوره!

برای ورود به بازار باید فقط یک رمزارز تهیه و بر روی آن تمرکز نمود؟ از نظر بنده خیر؛ بعنوان مثال هفته پیش رمزارز بیت کوین سودآوری 12 درصدی رو برای دارندگانش فراهم کرد در حالی که قیمت رمزارز لایت کوین نزدیک به 35 درصد افزایش قیمت داشت، بنابراین میزان سرمایه مد نظر شما در صورتی که فقط در یک سبد می بود، شما 36 میلیون سود می کردید در حالی که میتونستین بیشتر از 100 میلیون سود کنید!!!

همچنین اگر نیاز به راهنمایی بیشتر داشتید بنده هر شب از ساعت 22 الی 24 در شبکه های اجتماعی توئیتر و اینستاگرام با شناسه کاربری @erfaniranmehr و یا تماس تلفنی با شماره 09120314481 جهت مشاوره حقوقی و اقتصادی رایگان اطلاعاتی که دارمو در اختیار علاقه مندان قرار میدم.

Top Bottom