• کوینر، تالارگفتمان تخصصی حوزه بلاکچین و کریپتو ها، مهمترین نوآوری حوزه اقتصاد می باشد.

اگر شما هم از علاقه مندان به دیجیتال کارنسی ها هستید، همین حالا عضو شوید.

بهترین روش خرید بیتکوین در ایران چیست

Amirail

عضو جدید
سلام خسته نباشید .من تو سایت لوکال بیکوین نمیتونم ثبت نام کنم .پیعام میده که فضای مجازی در نام کاربر شما وجود ندارد

aminhkia

عضو جدید
در سایت localbitcoin.net نوشته url باید .....com باشه ولی دات کام در دسترس نیست و دات نت فعال هست کسی میدونه چرا و آیا دات نت مشکلی نداره؟

amirxperi

عضو جدید
درود بر شما بزرگوار و همراهان گرامی این سایت
بنده تازه وارد این حیطه دارم میشم و تحقیقات زیادی کردم و سوالات بیشماری در ذهنم ایجاد شده و تنها سایتی که واقعا درست جواب اعضا میداد سایت شماست
لطفا سوال بنده جواب بدهید ؟
1- آیا خرید بیت کوین فرضا از اشخاص در سایت localbitcoins که ار بنده مدارک شناسایی مخیواهند منجر به هک کارت بانکی نمیشود ؟؟
2-برنامه من خرید ارز مجازی مرجع بیتکوین و تبدیل آن به ارز های دیگر (aurora که در حین نوشتن این متن با رشد 14% روبرو است یا ....) و با توجه به تحلیل بازار در لحظه اگر شرایط ( نمودار فاندامنتا و تکنیکال و ....) صعودی باشد سریعا میخوام کوینم بفروشم( trad )ایا این نحوه خرید فروش در کیف پول jaxx که دارای کوین زیادی است امکان پذیر است ؟
3- در انتها برای برگشت کوین به ریال باید از کیف پول به سایت localbitcoins سایت کوین انتقال بدهم و بعد در سایت localbitcoins بفروشم ؟؟؟؟ راه دیگری نیست ؟؟؟

Top Bottom