• کوینر، تالارگفتمان تخصصی حوزه بلاکچین و کریپتو ها، مهمترین نوآوری حوزه اقتصاد می باشد.

اگر شما هم از علاقه مندان به دیجیتال کارنسی ها هستید، همین حالا عضو شوید.

برای انتقال توکن mana چقدر اتریوم لازم هست ؟!

sina1808

عضو جدید
سلام
من مقداری توکن mana دارم که در کیف پول myetherwallet ذخیره اش کردم
حالا میخوام بفرستمش به صرافی
ابتدا فکر میکردم کارمزد انتقال رو از همین توکن میشه پرداخت کرد اما ظاهرا باید اتریوم داشت
میخوام ببینم چقدر اتریوم لازم هست تا این کیف پول رو بتونم خالی کنم ؟
نمیخوام اتر اضافه توش باقی بمونه
میتونید منو راهنمایی کنید ؟

معمولا کیف پول ها در قسمت ارسال یک گزینه دارند که خودش ماکزیمم پولی که با کسر کارمزد میشه ارسال کرد رو محاسبه و فیلد مبلغ رو پر میکنه، دنبال عباراتی مثل زیر در قسمت ارسال بگردید:

Use All funds
Max amount
You can send up to
All Available Funds

sina1808

عضو جدید
منظورم چیز دیگری هست
من توی این کیف فقط توکن mana دارم و برای پرداخت کارمزد انتقال باید اتر واریز کنم بهش که کارمزد رو بصورت اتر برداشت کنه
فقط اینکه میخوام همون مقداری که قرار کارمزد برداره اتر واریز کنم بهش
میخوام ببینم چقدر باید اتر واریز کنم که کیف پول در نهایت خالی بشه ؟

Khordad

عضو جدید
همونطور که خودتون میدونید شاید صدها مدل والت مختلف وجود دارد و اینکه ما انتظار داشته باشیم در این انجمن یا انجمن های مشابه یه نفر پیدا بشه به شما بگه دقیقا برو فلان کلید رو بزن و یا دقیقا این کارو بکن مشکلت حل میشه کمی دور از ذهنه بنظرم راهنمایی جناب گرشاسب کافی بود ولی شاید اگر مورد مشابه شما کمکی بهتون بکنه اینه که من در سایت waves ( بدلیل اینکه می خواستم یک صرافی غیر متمرکز رو تجربه کنم) مقداری بیت کوین داشتم ولی شبیه شما برای برداشتن بیت کوینم باید یک سکه wave به عنوان کارمزد بهش میدادم و چون چنج کردن و خریداری یک سکه مقرون بصرفه نبود همه موجودی بیت کوینم رو در همون صرافی به ویو تبدیل کردم و بعد از مدتی با است فاده از سایت چنجلی با تبدیل مجدد موجودی ویو ( منهای اون یک سکه کارمزد) به کیف پول بیت کوین انتقال دادم

sina1808

عضو جدید
سوال من در مورد یک کیف پول بخصوص نیست
بصورت واضح سوالم اینه که برای فرستادم حدود 400 توکن mana چقدر کارمزد بصورت اتریوم لازمه
نحوه عمل و انجام دادنش مد نظرم نیست!
میزان کارمزد مورد نیازش رو میخوام بدونم

Khordad

عضو جدید
سوال من در مورد یک کیف پول بخصوص نیست
بصورت واضح سوالم اینه که برای فرستادم حدود 400 توکن mana چقدر کارمزد بصورت اتریوم لازمه
نحوه عمل و انجام دادنش مد نظرم نیست!
میزان کارمزد مورد نیازش رو میخوام بدونم
پاسختون بطور مشخص اینه
"بستگی به کیف پول، زمان ارسال و وضعیت بلاکچین داره که ارز دیجیتال در ان قرار دارد"
چون هر کیف پول و بلاکچین سیاست خودش رو داره
توصیه می کنم بخش انواع کیف پول ارزهای دیجیتال رو مطالعه کنید

Top Bottom